Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/wfIPWhitelist.php) is not within the allowed path(s): (/home/m40pl/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/m40pl/domains/my-budujemy.com.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/lib/wfUtils.php on line 430

Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/wfBrowscapCache.php) is not within the allowed path(s): (/home/m40pl/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/m40pl/domains/my-budujemy.com.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/lib/wfBrowscap.php on line 87
Domy z bali – Najszybciej budujące się domy | Blog o budownictwie

Budownictwo, Domy drewniane

Domy z bali – Najszybciej budujące się domy

Dzisiejsze firmy budowlane nie muszą ograniczać się do pewnego rodzaju budownictwa i sztampowych projektów domów. Zapotrzebowanie klientów jest bardzo duże ale i bardzo wszechstronne. Każdy z klientów chce posiadać taki dom, jaki sobie zapragnął i nic w tym dziwnego skoro przeciętny polak wybiera sobie dom już na całe życie.

villa-1118842-m

Ostatnio w modzie jest łączenie tradycyjnego budownictwa drewnianego z nowoczesnymi kształtami wykonania. Świetnym przykładem jest tutaj budownictwo, które przyszło z Kanady, czyli produkcja domów z bali drewnianych. Domki te inaczej zwane kanadyjkami to domy drewniane szybkiej produkcji.

To co jest największym plusem takiego domu to czas wykonania. Jeszcze z trzydzieści lat temu w Polsce, gdyby ktoś stwierdził, że można najpierw zbudować dom a dopiero potem wysłać go do Klienta, zostałby okrzyknięty szaleńcem. Dzisiaj jest to możliwe, to właśnie charakteryzuje domy z bali. Oczywiście jest możliwość wykonania takiego domu w całości na posesji klienta, jednakże cała atrakcyjność oferta wynika z tego, że większość elementów może być transportowana już poukładana i gotowa do zamocowania.

Domy z bali to obecnie najszybsza metoda do uzyskania własnych czterech kątów.

2 Comments

  1. bon54

    Wcześniej miałem dom murowany ale już nie chce innego niż drewniany

  2. Kojarzace sie glownie ze Stanami Zjednoczonymi, Kanada i Skandynawia domy drewniane zyskuja w ostatnich latach coraz wieksze uznanie takze i w Polsce. Buduje sie je najczesciej w dwoch technologiach , tzw. kanadyjskich domow z bali.

Leave a Reply

Theme by Anders Norén