Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/wfIPWhitelist.php) is not within the allowed path(s): (/home/m40pl/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/m40pl/domains/my-budujemy.com.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/lib/wfUtils.php on line 430

Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/wfBrowscapCache.php) is not within the allowed path(s): (/home/m40pl/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/m40pl/domains/my-budujemy.com.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/lib/wfBrowscap.php on line 87
Magia drewnianej chatki | Blog o budownictwie

Budownictwo, Domy drewniane

Magia drewnianej chatki

dom

Różnorodność współczesnego budownictwa jest ogromna. Wśród ludzi znajdują się pasjonaci nowoczesnych domów stworzonych z najnowszych rozwiązań architektonicznych. Znajdą się jednak też i tacy, którzy wolą budownictwo tradycyjne, w którym wykorzystano rozwiązania klasyczne.

haunted-house-1092238-m
Wśród nich wyróżnić można na pewno pasjonatów budynków z drewna. Te mają specyficzny, często wiejski klimat, dzięki czemu zainteresowanie takimi rozwiązaniami jest duże. Współcześnie obserwuje się wszak pewnego rodzaju ucieczkę społeczeństwa do natury. Cisza i komfortowy wypoczynek kojarzone są właśnie z drewnianymi domami.
Produkcja domów drewnianych prężnie się rozwija. Firmy oferują nie tylko domki letniskowe, ale i całoroczne domy drewniane. Często jest to rozwiązanie korzystniejsze cenowo, niż postawienie tradycyjnego, murowanego budynku. A ci ludzie, którzy zakochali się w górskim budownictwie drewnianym, podpatrzone rozwiązania przenoszą na własne podwórko. Dzięki temu w drewnie zakochać się można w każdym rejonie Polski. Niekoniecznie górzystym.

Zobacz też: http://my-budujemy.com.pl/najszybciej-budujace-sie-domy/

1 Comment

  1. marcin21

    Domy drewniane są wyjątkowe

Leave a Reply

Theme by Anders Norén