Podłoga w naszym domu powinna być solidna i trwała oraz służyć nam przez wiele lat. Pamiętajmy, że salon jest pomieszczeniem często uczęszczanym przez domowników, gości oraz zwierzęta. Jest więc ciągle narażony na różnego rodzaju usterki. Obecnie na rynku mamy szeroki wybór materiałów do wyboru. Warto już przed remontem rozejrzeć się wśród produktów i wybrać najlepszą dla nas opcję.
Panele
To najczęściej wybierane rozwiązanie do naszego domu. Głównym jego powodem jest niska cena, tanie panele możemy już kupić od 16,00 za m2. Są również bardzo proste w montażu. Niestety niska cena idzie w parze z niską jakością. Ich trwałość nie może konkurować z innymi materiałami.
Drewno
Cena potrafi być parokrotnie wyższa od cen paneli. Płacimy za jakość drewna oraz za pracę ludzi którzy wykonali deski. Dobra konserwacja i cyklinowanie pozwoli cieszyć się nim przez lata.

Płytki
Rozwiązanie często stosowane w przypadku salonów z otwartą kuchnią. Są praktyczne i łatwe w pielęgnacji. Idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz.
Wykonując w naszym domu remont, zainwestujmy w dobry produkt. Warto wydać większą kwotę aby zainwestować w solidny materiał, który pozwoli cieszyć się nim przez długie lata.